عنوان : جابه جایی ترانسفورماتورهای پربار با كم بار در امور برق گلستان
کد خبر : ۳۵۷۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ 
ساعت : ۱۳:۴:۵۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، عادل کاظمی در خصوص جابه جایی ترانسفورماتورهای پست های توزیع امور برق گلستان بیان کرد: با توجه به ظرفیت ترانسفورماتورها، آنهایی که دارای ظرفیت بیشتر و بار کم تر هستند با ترانسفورماتورهای پربار تعویض می شوند.

وی هدف از این اقدامات را عبور موفق از پیک بار تابستان 98 عنوان کرد و افزود: مطابق با مطالعات و بررسی های فنی انجام شده برای عبور از پیک بار سال جاری می بایست تعداد دویست دستگاه ترانسفورماتورهای کم بار و پر بار در سطح شهر تبریز جابه جا شوند.

وی ادامه داد: اقدامات برای جابه جایی ترانسفورماتورها از ابتدای سال آغاز شده است و حدود چهل دستگاه جابه جایی ترانسفورماتورها انجام شده است و در امورهای مختلف شرکت در حال انجام می باشند تا قبل از ورود به دوره پیک بار به طور کامل جابه جایی ها به نتیجه برسد تا در ایام پیک با ترانس سوزی و بروز مشکلات مواجهه نشویم.

کاظمی در خصوص احداث پست هوایی بیان کرد: چهل و نه دستگاه پست هوایی نیز در جوار پست های پربار در مناطق احداث خواهند شد تا ان شاالله با یاری خداوند متعال با کمترین مشکلاتی از دوره پیک بار بتوانیم عبور نماییم.

همچنین وی تصریح کرد: در کنار این تمهیدات فنی نیاز به همکاری و مشارکت کلیه مشترکین صنعتی، اداری، خانگی، تجاری و کشاورزی وجود دارد تا با تنظیم تفاهم نامه های همکاری در زمینه پاسخگویی بار و بهینه سازی مصارف انرژی ضمن تاثیرگذاری در پیک سایی و پیشگیری از بروز خاموشی ها برای مشترکین همکار نیز مشوق های لازم پیش بینی شده است.


تعداد بازدید : 76

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0