رو عنوان : بیانه شرکت توزیع نیروی برق تبریزبه مناسبت فتح خرمشهر:
عنوان : ما همچنان ایستاده ایم
کد خبر : ۳۵۷۰
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ 
ساعت : ۱۵:۴۹:۲۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق تبريز به مناسبت فرا رسيدن سالروز آزاد سازی خرمشهربيانيه‌اي صادر كرد.

در این بیانیه آمده است: گرامیداشت سوم خرداد 1361، سالروز آزادسازی خرمشهر و روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی و تقارن آن با ایام ماه مبارک رمضان؛ یادآور وحدت، بصیرت و هوشمندی ملت ایران و آمادگی‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در برابر هر گونه تجاوز به خاک کشور عزیزمان است.

فتح خرمشهر نقطه عطفی در دوران دفاع مقدس بود تا دشمنان بدانند که ایران کشوری است که ظلم و اشغال را برنمی تابد و با تمام توان در برابر آن می ایستد.در پی این پیروزی بود که قدرت ایران برای دنیا آشکار شد و هم اکنون به عنوان قدرت برتر منطقه در معادلات بین المللی تعیین کننده است.

آمریکا باید بداند که ماجراجویی هایش در خلیج فارس از سوی این ملت بزرگ بی پاسخ نخواهد ماند و این کشور همچون دوران دفاع مقدس و حتی بسیار قدرتمند تر از آن روزها، در برابر زورگیری های استکبار جهانی خواهد ایستاد و اجازه نخواهد داد ذره ای از خاکش نصیب دشمن شود.

در ادامه این بیانیه آمده است: ما کارکنان شرکت توزیع نیروی برق تبریز به همراه ملت غیور ایران در این روز بزرگ با تجدید عهد خود با آرمان های امام راحل(ره) و تحت رهبری ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، به تمام دنیا می گوییم که ما همچنان ایستاده ایم.  


تعداد بازدید : 76

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0