عنوان : سهمیه تشویقی مدیریت مصرف صنایع ابلاغ شد
کد خبر : ۳۵۶۹
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ 
ساعت : ۱۳:۱۳:۲۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، عادل کاظمی، در جلسه مشترک بین هیئت امناهای شهرک های صنعتی از جمله شهید رجایی، شهید سلیمی، عالی نسب، آخولا و... و شرکت توزیع نیروی برق تبریز، در خصوص سهمیه ابلاغی سال 98 بیان کرد: سهمیه ابلاغی پیک بار سال 98، از سوی شرکت مادر تخصصی توانیر برای شرکت توزیع نیروی برق تبریز، 110.1 مگاوات تعیین شده بود.

وی با اشاره به برنامه های پاسخگوئی بار ابلاغی، تصریح کرد: برای پیشگیری از خاموشی‌ها در سال 98، شرکت توزیع نیروی برق تبریز تدابیری را برای شهرک های صنعتی، صنایع، دیماندی بالای یک مگاوات، ادارات، و کشاورزان اتخاذ نموده است.

وی با تاکید بر لزوم کاهش 80 درصدی بار شهرک های صنعتی در ساعات اوج بار، تشریح کرد: شهرک‌های صنعتی در صورت کاهش بار در  ساعت اوج بار یعنی 13 الی 17، علاوه بر برخورداری از پاداش های تشویقی، از اولویت عدم خاموشی نیز بهره مند می شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در خصوص فیدرهای تغذیه نصب شده در این شهرک‌ها بیان کرد: تمامی مصرف انرژی فیدرهای تغذیه کننده شهرک های صنعتی از طریق کنتور های هوشمند منصوبه هر 15 دقیقه یکبار رصد می‌شوند .

کاظمی با اشاره به برنامه کاهش بار شهرک های صنعتی گفت: شهرک های صنعتی با انتخاب یکی از گزینه ها: 1- جابه جایی تعطیلات هفتگی از روز جمعه به یکی از روزهای کاری،2- تعیین ساعات کار برنامه ریزی شده، از ساعت 6 صبح الی 13،  3-کاهش بار برنامه ریزی شده در ساعات اوج بار شبکه از ساعت 13 الی 17 ، می توانند با شرکت توزیع نیروی برق تبریز همکاری داشته باشند.

وی با اشاره به مدیریت اضطراری بار در ادارات گفت: در راستای گذر از پیک بار، ادارات ملزم به کاهش بار از ساعت 12 ظهر  و استفاده از مولد های برق خود هستند.


تعداد بازدید : 120

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0