سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
عنوان : برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیران شركت توزیع برق تبریز
کد خبر : ۳۵۴۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ 
ساعت : ۹:۳۹:۳

امتیاز :  ۴.۵۴ |  مجموع :  ۲۸۳

به گزارش روابط عمومی،بخش عمده اي از مباحث طرح شده در جلسه متمركز به بررسي عملكرد شركت در حوزه هاي مختلف ( بهره برداري، خدمات مشتركين، مهندسي و برنامه ريزي و .... ) بوده است و روند شاخص هاي كليدي و عملكردي شركت طي چند سال گذشته تا كنون مرور شد.

در این جلسه نقاط قوت و نقاط قابل بهبود شركت به تفكيك مناطق و امورهاي بهره برداري شركت مورد بررسی قرار گرفت.

 برخي از شاخصهاي عملكردي از قبيل ميزان قرائت كنتورها از طريق پروب، تست لوازم اندازه گيري سنگين، SAIFI ، CAIDI ، SSIDI ، AENS ، نرخ انرژی توزیع نشده، گسترش قابلیت پایش و مانیتورینگ و قابلیت فرمان از راه دور، توسعه بهره گیری از فناوری اطلاعات، توسعه بهره گیری از فناوری های تجهیزاتی و متوسط طول عمر اجرای پروژه ها كه داراي روند مناسب و بهبود بوده اند.

همچنین برخی دیگر از شاخص های عملکردی از قبیل متوسط زمان نصب انشعابات، سرویس تاسیسات توزیع، وصول مطالبات انرژی و ...جزو نقاط قابل بهبود شرکت قرار دارند و می بایست در سال آتی همت و تلاش بیشتری در این زمینه ها صورت گیرد.

پس از مرور تحقق اهداف و برنامه های شرکت حضار به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود درخصوص عملکرد سال جاری و نیز برنامه های سال آتی پرداختند و تمامی مدیران و معاونین هم قول شدند تا در سال آتی برای تحقق اهداف و برنامه های طرح ریزی شده نهایت اهتمام و کوشش را بکار ببندند تا خدمتی شایسته به مردم عزیز و شریف تبریز و سایر حوزه عملیاتی شرکت ارائه نمایند.


تعداد بازدید : 881

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0