سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
عنوان : آمادگی برق تبریز برای عید نوروز
کد خبر : ۳۵۴۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ 
ساعت : ۱۵:۵۷:۴۷

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با بیان مطلب فوق، افزود: با توجه به لزوم حفظ پایداری شبکه در تمام ساعات شبانه روز، همکاران این شرکت در روزهای تعطیل نیز آماده رفع اشکالات احتمالی پیش آمده در شبکه برق خواهند بود.

عادل کاظمی تصریح کرد: با توجه به واگذاری بخشی از خدمات شرکت به پیمانکاران، هماهنگی لازم جهت حضور آنان تا در ایام نوروز با تمام توان و تجهیزات صورت گرفته است.

وی افزود: پیمانکاران روشنایی معابر و شبکه برق روستایی و همچنین واحد نقلیه شرکت به صورت آماده باش کامل برای رفع هر گونه قطعی برق در حوزه عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق تبریز آماده شده اند.

وی افزود: مرکز اتفاقات شبکه این شرکت به شماره 121 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به همشهریان عزیز در خصوص حوادث و اتفاقات برق و همچنین مسائل روشنایی معابر می باشد.

کاظمی با تبریک عید نوروز به تمامی شهروندان، تاکید کرد: با توجه افزایش سفرها در این ایام، از تمامی همشهریان محترم می خواهیم نکات ایمنی برق را رعایت کنند تا این روزها را به خوبی و خوشی سپری کنیم.

وی ادامه داد: لزوم رعایت حریم شبکه های برق، مراقبت از کودکان، عدم دستکاری در تاسیسات و شبکه های برق و ... از جمله مواردی است که رعایت آن در تمامی اوقات به خصوص در این ایام فرخنده توصیه می شود.


تعداد بازدید : 145

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0