سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
عنوان : ناامیدی و یاس در جامعه ایرانی جایی ندارد
کد خبر : ۳۵۴۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ 
ساعت : ۱۲:۲۰:۴۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، عادل کاظمی، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز خون شهدای گرانقدر را ضامن بقای نظام جمهوری اسلامی  عنوان کرد و گفت: امروز پس از گذشت سال‌ها از پایان جنگ تحمیلی و با وجود توطئه ها و دسیسه های دشمنان، ایران اسلامی، با عزت و اقتدار در دنیا یاد می شود.

کاظمی تصریح کرد: وجود خانواده شهدا و ایثارگران  پتانسیل مناسبی در شرکت ایجاد می‌کند چرا که فعالیت های این عزیزان با قوت، قدرت و انگیزه بالا، شرکت را در مسیر توسعه قرار می‌دهد.

وی با اشاره به هشت سال جنگ تحمیلی علیه ایران، بیان کرد: جوانمردان ایران اسلامی با دست خالی جلوی دشمنان قدرتمند ایستادگی کرده و اهداف برنامه ریزی شده دشمن را ناکام گذاشتند.

وی تشریح کرد: 141 نفر از خانواده شهدا و ایثارگران در شرکت مشغول به کار هستند که وجود این عزیزان در این مجموعه مایه خیر و برکت است.

وی خاطر نشان شد: تکیه بر توانایی های داخلی باعث بی نیازی به خارجی ها می شود.

در این مراسم   مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران شرکت توزیع نیروی برق تبریز نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس گفت: طبق فرمایشات  امام (ره)که فرمودند رمز پیروزی انقلاب اسلامی در دو کلمه ،ایمان به خدا و وحدت کلمه است، ‌نیروهای انقلاب باید همه توان خود را برای جامعه سازی اسلامی بسیج کنند تا نظام ما به عنوان یک جامعه نمونه اسلامی، الگویی برای کشورهای اسلامی باشد...

وی گفت: امروز پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی، هنوز یاد و خاطره  انسان‌های باگذشت آن دوران، که از خون خود گذشتند تا حق بر باطل پیروز شود، در یادها باقی است.

شایان ذکر است در این مراسم از احد میرزا محمدی، یاسین پور احمدی، هادی گل نهالی، علی مجدی، اصغر معصوم زاده، احسان اسحقیان، معصومه سرخوش، فهیمه اصغری و مجید سلمانی انوری تجلیل شد که همگی فرزندان شهید می باشند.


تعداد بازدید : 139

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0