سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
عنوان : دعوت از شهروندان به رعایت ایمنی تاسیسات برق
کد خبر : ۳۵۴۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ 
ساعت : ۱۰:۳۴:۱۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، عادل کاظمی در خصوص لزوم آگاه سازی و اطلاع رسانی کلیه افراد با خطرات برق گرفتگی اظهار داشت: با توجه به خطرات و احتمال بروز حوادث برق گرفتگی و پیشگیری از وقوع هر نوع حادثه برای شهروندان لزوم آگاه سازی در اولویت کاری این شرکت قرار گرفته است.

 همچنین وی ادامه داد: مردم و شهروندان عزیز ممکن است تماس های نزدیک با دریچه های چراغ های روشنایی معابر، تابلوهای برق، جعبه فیوزها، کابل ها و سیم های لخت و بدون روپوش داشته باشند، که خطرات جدی برق گرفتگی را به همراه خواهد داشت.

کاظمی اظهار داشت: هرگونه دستکاری در تاسیسات برقی از جمله دریچه پایه‌های روشنایی معابر و تابلوها جهت نصب چراغ‌های تزئینی و ... ممنوع است و مسئولین مجتمع های مسکونی نیز می بایست ایمنی تجهیزات برق را در داخل اماکن خود تامین نمایند.

مدیر عامل برق تبریز در خصوص ایمن سازی محیط شهری گفت: شرکت توزیع نیروی تبریز در تلاش است سیم و کابل بدون روپوش در محیط شهر و در دسترس مردم عزیز قرار نگیرد و اقدامات پیشگیرانه جهت ایمن سازی شبکه برق به صورت مستمر در حال انجام است.

وی خاطر نشان شد: دریچه کلیه پایه‌های روشنایی معابر  در بلوار ها و جاده‌ها، اماکن عمومی و مراکز رفاهی بایستی به شکل ایمن  نگهداری شده و دریچه ها حتما بسته باشند.


تعداد بازدید : 134

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0