سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
عنوان : مرمت پست های زمینی در امور برق باغمیشه
کد خبر : ۳۵۳۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ 
ساعت : ۱۰:۳۳:۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، عادل کاظمی، پس از بازدید و بررسی مشکلات و معایب پست های زمینی امور برق باغمیشه پیشنهاداتی برای مرمت این پست ها ارائه نمود و گفت:  جهت رفع معایب پست های ساختمانی از قبیل فنس کشی، دریچه زیر زمین، سینی کشی، اصلاح ناودانی ها، ایزولاسیون پشت بام، مرمت دیوارها و نما و ... لیستی تهیه و پس از برنامه ریزی و با هماهنگی معاونت مهندسی نسبت به رفع آنها اقدام گردد.

همچنین وی افزود: اقدامات لازم در رابطه با راه اندازی اکیپ خط گرم برای نظافت و سرویس پست های ساختمانی صورت گیرد.

وی تصریح کرد: نسبت به رفع عیوب باقی مانده پست های ساختمانی و سایر تاسیسات، برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت صورت گرفته و گزارش تصویری از اقدامات و سرویس‌های انجام گرفته در جلسات آتی کمیته بهره برداری مربوط به امور برق باغمیشه ارائه گردد.

کاظمی با اشاره به سرویس و نگهداری پست های زمینی تصریح کرد: در نیمه دوم سال 97 از کل پست های زمینی این امور که متشکل از 215 دستگاه است 150 دستگاه بازدید و رفع عیب شده و 65 دستگاه دیگر مورد بازدید و سرویس قرار نگرفته اند.

وی همچنین تصریح کرد: در 10 ماهه اول سال 97، از 697 پست هوایی 208 دستگاه بازدید، سرویس و رفع عیب شده و 489 دستگاه بازدید و سرویس نشده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در خصوص آمار بازدید شبکه فشار ضعیف در 10 ماهه اول سال 97 بیان کرد: تعداد 224 فیدر فشار ضعیف بازدید و رفع عیب شده و 65.29 کیلومتر از خطوط هوایی و 51.56 کیلومتر نیز از خطوط زمینی مورد  بازدید و اصلاح قرار گرفته اند.

کاظمی با تاکید بر اصلاح شبکه های 20 کیلوولت و حذف کانون های خطر آفرین توسط امور برق باغمیشه تشریح کرد: برخی از فیدرهای خروجی پست شفا، که در اثر خاک برداری در وضعیت بسیار خطرناکی قرار گرفته بود، با تامین اعتبار 120 میلیارد ریال، اصلاح شده است.


تعداد بازدید : 59

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0