سه‌شنبه, 1 مرداد 1398
عنوان : اجرای 6 پروژه به ارزش بالغ بر هشت میلیارد ریال توسط امور نوسازی
کد خبر : ۳۵۳۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ 
ساعت : ۱۲:۵۶:۱۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، عادل کاظمی با اشاره به پروژه های یاد شده، تشریح کرد: بسیاری از پروژه های توسعه، احداث، اصلاح و ساماندهی مدیریت توزیع برق اسکو که برخی از آنها هزینه انشعابات آنها سال قبل پرداخت شده بود، در سریعترین زمان ممکن توسط امور نوسازی انجام شده است.

وی در خصوص عناوین برخی از این پروژه ها گفت: تامین برق مجتمع 180 واحدی باراما، تامین برق مجتمع 45 واحدی بازار روز ایلخچی، اصلاح خط 20 کیلوولت جنب کلانتری سهند، تامین برق مجتمع مسکونی 100 واحدی یاقوت، تامین برق مجتمع 261 واحدی تندیس سهند و تامین برق مجتمع 128 واحدی پدیده سهند از جمله پروژه های انجام شده توسط امورنوسازی است.

وی افزود: با توجه به اینکه پروژه های یاد شده به صورت مجتمع های چند واحدی بوده و تعداد زیادی از متقاضیان پیگیری کننده تقاضاهای خود بودند اتمام این پروژه ها باعث حل مشکلات  این عزیزان و ابراز رضایتمندی مشتریان گردیده است.

کاظمی در خصوص پروژه 180 واحدی باراما گفت: این پروژه دارای انشعابات 25 آمپر تک فاز، سه فاز، 30 کیلوولت و 345 کیلووات بود که با هزینه ای بالغ بر چهار میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

وی با اشاره به پروژه 261 واحدی تندیس سهند بیان کرد: تعداد 237 رشته انشعاب  تک فاز  و 2دو رشته 3 فاز در حال نصب در این مجتمع مسکونی است که مبلغ هزینه کرد این پروژه بیش از دو میلیارد ریال است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اشاره به پروژه بازار روز ایلخچی گفت: تعداد 45 رشته انشعاب تک فاز و یک رشته انشعاب 3 فاز با مبلغ 102 میلیارد ریال نصب و به بهره برداری رسیده است.

وی خاطر نشان شد: برای اجرای پروژه اصلاح خط 20 کیلوولت جنب کلانتری سهند، مبلغ 463 میلیون ریال هزینه شده است.

گفتنی است پروژه 100 واحدی یاقوت نیز با احداث پست زمینی، نصب تابلو کنترل و احداث فیدر 20 کیلوولت با مبلغ بالغ بر یک میلیارد ریال در حال اجرا است.


تعداد بازدید : 79

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0