دوشنبه, 5 فروردين 1398
    /  2
عنوان : كاهش 110مگاواتی پیك برق تبریز در سال 98
کد خبر : ۳۴۸۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ 
ساعت : ۱۵:۵:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، عادل کاظمی، با اعلام خبر فوق افزود: ماموریت های ویژه برای عبور از پیک سال 98، در چهار بخش طرح های ویژه ملی، برنامه های مدیریت سمت تقاضا، طرح های بهینه سازی، راهبردی و نگهداری شبکه و بهره‌وری اقتصادی به شرکت توزیع برق تبریز ابلاغ شده است.

وی در ادامه گفت: با تشریح وظایف اصلی خدمات انرژی یا ESCO، تشکیل کار گروهی متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه تبریز و همکاران علاقه مند در حوزه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تبریز، در دستور کار قرار گرفت.

وی در خصوص طرح های بهینه سازی راهبردی و نگهداری شبکه تشریح کرد: اجراي سياست هاي ابلاغي درخصوص مديريت دارايي با تاكيد بر ارتقاي فرآيندهاي نگهداري و تعميرات پيشگيرانه، ارتقاي توان راهبري شبكه، هوشمند سازي، رويت پذيري و توسعه نقاط مانور، اجراي سياست هاي ابلاغي در خصوص ارتقاي سامانه هاي اطلاع رساني و پاسخگويي به مشتركان و اجراي سياست هاي ابلاغي در خصوص بهبود سطح ايمني كاركنان از دیگر ماموريت هاي ويژه ابلاغي براي اين شركت است.

کاظمی با تاکید بر تدوین و اجرای برنامه های مدیریت مصرف در پیک بار 98، گفت: شناسایی مشترکین پر مصرف به تفکیک هر تعرفه، شناسایی مساجد پر مصرف و تهیه بانک اطلاعاتی از این مشترکین در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

وی در خصوص برنامه های مدیریت سمت تقاضا گفت: می بایست جهت اجرای برنامه‌های پاسخگویی بار تدوین شده در ضوابط اجرایی برنامه‌های پاسخگویی بار، با حداکثر پتانسیل از هم اکنون با اعزام مروجین مدیریت مصرف، اقدام شود.

مدیر عامل شرکت توزیع برق تبریزبا اشاره به موضوع بهره وری اقتصادی گفت: افزايش بهره‌وري و كاهش هزينه هاي جاري شركت و تمركز كاركنان به ماموريت هاي اصلي سازمان، گفت اعمال كنترل های مناسب و مديريت هوشمند منابع سرمايه اي با هدف اجراي طرح هاي داراي اولويتدار و تسويه بدهي‌هاي توليدكنندگان و پيمانكاران با استفاده از ظرفيت هاي قانوني از طرح هاي ابلاغي در این بخش است.

گفتنی است ماموریت‌های ویژه برای گذر از پیک بار سال 98 از سوی حسن متولی زاده، مدیرعامل شرکت توانیر به عادل کاظمی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز ابلاغ شده است. 


تعداد بازدید : 165

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0