رو عنوان : معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی:
عنوان : وظیفه روابط عمومی‌ها در عصر هجوم اطلاعات، سنگین‌تر است
کد خبر : ۳۳۷۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ 
ساعت : ۰:۵۶:۴۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، رحیم شهرتی‌فر، در این همایش گفت: در جهان امروز انسان‌ها در معرض هجوم اطلاعات و تفکرات قرار دارند و خواسته یا ناخواسته تحت تأثیر قرار می‌گیرند و این موضوع اثرات مثبت و منفی را در کنار یکدیگر دارد .

وی افزود: برای همراهی با این جریان و ارائه اطلاعات درست به مخاطبان باید نگرش جمعی و فردی جدیدی ایجاد شود و رقابتی به بهای تقویت روحیه انسان دوستانه برای منافع ملی به وجود بیاید .

شهرتی فر همچنین با اشاره به لزوم مدیریت انرژی تأکید کرد: هیچ کشوری بدون مدیریت صحیح انرژی اداره نمی‌شود چراکه زیرساخت‌های آب و برق از ملزومات تولید و توسعه هستند .

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به بحران کم‌آبی در کشور گفت: جذب مشارکت مردمی برای مدیریت صحیح مصرف آب ضروری است و مقابله با بدمصرفی و توجه به زمان مصرف از ملزومات این مدیریت است .

رحیم شهرتی‌فر در پایان اقدامات ادارات تابعه برق در تبریز و استان را در راستای مدیریت مصرف در ساعات پیک، قابل تقدیر عنوان کرد و گفت: به دلیل ارتباط نزدیک دو نیروی آب و برق و تأثیرگذاری این دو مقوله بر یکدیگر، باید به مدیریت مصرف هر دو، به طور همزمان توجه ویژه داشته باشیم و روابط عمومی‌ها با نوآوری و فعالیت‌های فرهنگی می‌توانند مشارکت مردم را در این راستا جذب کنند.


تعداد بازدید : 72

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0