رو عنوان : معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تبریز:
عنوان : صنایع بالای 100 كیلووات پاداش همكاری می گیرند
کد خبر : ۳۲۹۲
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ 
ساعت : ۱۴:۳۷:۱۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، اصغر بابازاده در جمع هیئت امنای شهرک صنعتی شهید سلیمی با اعلام این خبر افزود: این طرح به منظور مدیریت مصرف برق برای عبور از پیک تابستان بوده و تا سال گذشته فقط شامل صنایع بالای 200 کیلووات بود، اما با توجه به گرمای هوا شرایط آن تغییر کرده است.

وی با اشاره به ظرفیت بالای شهرک شهید سلیمی به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی شمال غرب کشور، افزود: 198 واحد صنعتی بالای 100 کیلو وات در این شهرک وجود دارد که ما می توانیم در کمترین زمان، بیشترین نتیجه را در زمینه مدیریت مصرف در این مجموعه بگیریم.

وی از نصب کنتورهای هوشمند طرح فهام در واحد های صنعتی خبرداد و افزود: با نصب این کنتورها برنامه ریزی و مدیریت بار به صورت هوشمند انجام خواهد گرفت که نقش بسزایی در مدیریت مصرف صنایع، به خصوص در زمان های اوج بار دارد.

بابازاده خطاب به مدیران انرژی واحدهای صنعتی ابراز داشت: انتظار داریم مدیران انرژی برای مدیران عامل صنایع در زمینه استفاده صحیح از انرژی برق، تصمیم ساز باشند.

در ادامه این جلسه، مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تبریز از افزایش پاداش همکاری صنایع نسبت به سال گذشته خبرداد و افزود: طرح های تشویقی شامل قطع بار برنامه ریزی شده، ذخیره عملیاتی و خود تامین می باشد.

سید ابراهیم فکاری افزود: در سال های گذشته صنایع همکاری خوبی با این شرکت داشته اند و ما در زمینه توزیع انرژی برق، با کمبود مواجه نشده ایم.

وی در خصوص طرح قطع بار برنامه ریزی شده صنایع تشریح کرد: این طرح که در سال های گذشته با عنوان "طرح تعطیلات و تعمیرات تابستانی" ارائه می شد، از امسال شامل تمامی واحد های صنعتی بالای 100 کیلووات می شود و صنایع می توانند با اعلام همکاری از مزایای این طرح برخوردار شوند.

وی در ارتباط با طرح خود تامین نیز گفت: صنایع می توانند در زمان اوج بار شب و روز، ژنراتورهای خود را وارد مدار کنند و برق تبریز با نصب کنتور و بر اساس تعرفه های ابلاغی شرکت توانیر برق را از این واحد ها خریداری می کند.

گفتنی است این جلسه با هدف ارائه طرح های تشویقی مدیریت مصرف ویژه صنایع  با حضور هیئت امناء شهرک صنعتی شهید سلیمی به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی شمالغرب کشور ، مدیران عامل و مدیران انرژی واحد های صنعتی این شهرک برگزار شد.


نمایش تعداد بازدیدها : 232

هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0