عنوان : اهدای پاداش به كشاورزان همكار برق تبریز
کد خبر : ۳۲۹۱
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ 
ساعت : ۱۴:۳۶:۴۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تبریز در جمع کشاورزان شهرستان آذرشهر با اعلام این خبر افزود: بهای برق مصرفی صاحبان چاه های کشاورزی که از ساعت 11 تا 15، یعنی ساعات پیک مصرف، پمپ آب های خود را خاموش کنند، رایگان محاسبه خواهد شد.

اصغر بابازاده ادامه داد: مصرف برق و آبیاری درختان در ساعات گرم روز بازده مناسبی نداشته و برای درختان نیز مفید نیست.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تبریز نیز با اشاره به تخصیص یک میلیارد و 720 میلیون ریال پاداش به بخش کشاورزی در سال 95، تصریح کرد: مدیریت مصرف در بخش کشاورزی ، منافع  ملی، منافع صنعت برق و منافع مشترکین را در پی دارد.

سیدابراهیم فکاری با ارائه توضیحات کامل در خصوص طرح های تشویقی مدیریت مصرف در بخش کشاورزی، افزود: ما از کشاورزان عزیز انتظار داریم که همچون سال های گذشته ، این شرکت را در عبور از پیک تابستان سال جاری یاری کنند.

در ادامه این جلسه که با حضور صاحبان چاه های کشاورزی و دهیاران شهرستان آذرشهر برگزار شد، مجید حسنی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آذرشهر نیز گفت: مدیریت مصرف به معنای مصرف نکردن نیست بلکه به معنی مصرف صحیح و بهینه است.

وی تاکید کرد: برای صرفه جویی در منابع آب و انرژی برق، بایستی کشاورزی را به سمت کشت پاییزه سوق دهیم.

وی افزود: شرایط کنونی منطقه ایجاب می کند کشت محصولاتی همچون گردو کاهش یافته و محصولاتی که بهره وری بیشتر و نیاز آبی کمتری دارند، کشت شوند.

در ادامه  مجید طریقت نیک، دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزان شهرستان آذرشهر با بیان برخی مشکلات کشاورزان در زمینه برق، تاکید کرد: کشاورزان این شهرستان در تمامی مراحل دست به دست شرکت توزیع برق داده و کمک خواهند کرد.

گفتنی است این مراسم به منظور معرفی طرح های تشویقی مدیریت مصرف، ویژه مشترکین کشاورزی در محل فرمانداری شهرستان آذرشهر برگزار شد.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 254

هرگونه استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0